Markanıza Özel Baskılı Islak Mendil

Baskılı Islak Mendil, mekanların vazgeçilmez tüketim ürünlerinden biridir. Baskılı mendiller alkollü ve parfümlü olarak üretim yapılmaktadır.

Baskılı ıslak mendil ölçü listemizi aşağıda görebilirsiniz. Logonuzun basılı olduğu tek kullanımlık baskılı ıslak mendil ürünleri, müşterilerinizin temizlik ihtiyacını karşılar. Firma için etkili bir reklam ve hizmet ürünüdür. Görsel bir tasarım ile markanızın akıllarda kalıcı bir itibar bırakmasına sebep olan Baskılı ıslak mendil ihtiyacınız için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Baskılı ıslak mendil ürünleri, gönderdiğiniz firma logonuz ile ekibimiz tarafından tasarlanır ve onayınıza sunulur. Logonuzu ve firma bilgilerinizi bize göndererek, görsel tasarımı size sunmamız için bekleyebilirsiniz.

“Tamamen markanıza özel olarak üretilen Baskılı Islak Mendil ölçüleri aşağıdaki gibidir.”

6x10cm. / 7x10cm. / 10x10cm.
5x12cm. / 6x12cm. / 7x12cm.
7x14cm. / 8x14cm. / 9x14cm.

Tripleks ambalaj kalitesi ile ürünleriniz yıllarca kuruma yapmaz.
70° Alkollü ve Parfüm içerikli seçeneklerimiz mevcuttur.

Bizden teklif almak yada görüşlerinizi bildirmek için info@tasarimlik.com adresine mail atabilirsiniz. Yada sorularınızı sormak için 0530 940 17 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Mekanınız İçin Önerimiz Var!

• Kurumsallık İçin Logo Baskılı Mendil
• Baskılı Mendil Tasarımlarını Sizin İçin Hazırladık
• Özel Tasarım Baskılı Mendil Siparişi
• Markanıza Özel Baskılı Şekerler

Türkiye’nin Her Bölgesine Kargo ile Gönderim.
Türkiye’nin her yerine “Baskılı Islak Mendil” siparişi verebilir, baskı, dolum ve kolileme işlemi sonrası adresinize sevk edilen baskılı ıslak mendillerinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İzmir içi “Logo Baskılı Islak Mendil” siparişinizin sevkiyatı ile ilgili her hangi bir ek ücret talep edilmemektedir.