Baskılı Islak Mendil ürünlerinizde Ücretsiz Bir Tasarım için Biz Buradayız. 70° Kolonyalı veya Parfümlü seçenekler ile, bizi tercih etmeniz için işte sebepleriniz.

Kurumsallık;

Birbirleri ile görsel rekabet içinde olan kurumsal mekanların müşterilerin gözüne hitap eden ufak değişiklikler ile mekanlara estetik katarken, reklam tercihleri arasında ön sıralara ismini yazdıran “Baskılı Islak Mendil” kurumsal bir hizmet için vazgeçilmezler listesinde neredeyse bir numara.

Markanızı ve bilgilerinizi üzerinde taşıyan Baskılı Islak Mendil ürünleri sizin için özel olarak üretilirler.

Görsel Şıklık;

Hijyenik ortamlarda el değmeden otomatik makineler tarafından dolumu yapılarak ambalajlanan mendiller, mekanlara hijyen anlayışını aşılamış ve müşteriler tarafından tercih sebebi haline gelen ürünlerin başında gelir.

Buna ek olarak grafik departmanımız tarafından size özel tasarlanan görsellerle daima fark yaratan bir firmayız.

Profesyonel;

Baskılı Mendil ürünleri ile markanızı ön planda tutun, kalitenizi yükseltin. Profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde müşterilerinize en iyi hizmeti verin. Sizin profesyonel bir hizmet sunmanız adına biz tüm ekibimiz ile profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Yüksek Kalite;

Ürünlerimizin tamamı 1. kalite ham maddeden üretilerek tüketicileri ile buluşmaktadır. Başarımızın sürekliliğini sağlamak adına kalitemizden asla ödün vermeden çalışıyoruz. Standart iç havlu ve kalın iç havlu seçeneği ile her zaman en iyi hizmeti vermek adına çalışıyoruz.

Size Özel;

Baskılı Kolonyalı veya Parfümlü Mendil ürünleri sizin logonuzu taşır ve sadece size özel olarak üretilir. Her bir tasarım her bir markaya ayrı ayrı özenle çalışılır ve eşi yoktur.

Estetik Tasarım;

Grafik ekibimizin profesyonel olarak hazırladığı farklı ve şık tasarımlar ile mekanlarınıza görsellik kazandırıyoruz. Müşterilerinizin gözünde ki şıklık yarışmasında bizimle daima bir adım önde olun.

5 thoughts on “Baskılı Islak Mendil Tasarımı İçin Biz Her Zaman Buradayız.”

 1. Merhaba hayırlı işler kapadokya resmi ve firma adı yazılı ıslak mendil yaptırmak istesek kaç tanesi ne kadata malolur acaba

  1. Merhaba Mehmet Ürkmez;
   Baskılı kolonyalı mendil ihtiyacınız ile ilgili olarak gerekli detaylar ve bilgilendirmeler mail olarak tarafınıza iletilmiştir.
   Teşekkürler.

  1. Merhaba Burhan Durmaz,
   Baskılı Islak Mendil üretiminde minimum adet 10.000 olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir