Grafik Ekibimiz Cafe/Bar, Restoran, Otel gibi yiyecek içecek sektörüne hizmet veren mekanların vazgeçilmezi haline gelen Baskılı Islak Mendil ürünleri “kolonyalı” ve “Parfümlü” olmak üzere isteğinize göre markanıza özel üretim yapılır.

Baskılı Islak Mendil üretimi ve teslimat ile ilgili sorularınızı cevaplamak gerekirse.

S. Baskılı Islak Mendil Üretiminde minimum baskı adeti nedir?
C. Baskılı Islak Mendil ürünlerinin ekonomik olarak en uygun üretim miktarı 10.000 adettir. Fakat fire farkı eklenerek 5.000 adet olarak da üretim yapabiliriz.

S. Baskılı Islak Mendillerde ekstradan alınan klişe bedeli nedir?
C. Baskılı mendillerin üretiminde ihtiyaç duyulan klişe (kalıp) her baskıda yenilenmediği için ücreti sadece ilk siparişe yansıtılır. Sonraki siparişleriniz de tasarım değiştirmediğiniz süreçte bu ücret bir daha talep edilmez.

S. 70° Alkollü yada Parfümlü Mendil üzerine istediğimiz her türlü baskı yapılabilir mi?
C. Baskılı mendillerin ufak bir reklam alanı olduğunu düşünürsek, ufak detaylarda baskıda kayıp yaşanmasından dolayı net ve sade tasarımlar tercih edilir. Böyle ufak ama etkili bir reklam aracında karmaşaya gerek yoktur. Baskılı Islak Mendil üzerine Fotoğraf baskısı yapılabilir.

S. Baskılar ekran görüntüsündeki onay görselinden daha farklı tonlarda teslim edildi neden?
C. Bilgisayar veya telefon ekranında gördüğünüz renge göre baskı farklılık gösterebilir. Ekranların birbirinden farklı kontrast ayarından kaynaklı renk farkının olması dijital ortamla alakalıdır. Sizin ekranınızda gördüğünüz renkler başka bir ekranda açıldığında daha farklı gözükebilir. Bu sebepten dolayı elinize geçen ürünlerde ufak da olsa renk farklılığı olması olağandır.

S. Verilen her ayrı siparişte baskıların renk tonlarında ki farkın sebebi nedir?
C. UV Flexo baskı tekniği uygulanarak üretimi yapılan baskılı mendiller 4 ana renkten oluşan karışımlar sonucu elde edilen boyadan kaynaklı olarak %20-25 ton farkı normal olarak karşılanmaktadır ve hata sebebi değildir.

S. Sipariş vermem durumunda ürünlerim ne zaman teslim edilir?
C. Grafik ekibimiz tarafından yapılan tasarımlar onayınıza sunulur ve onay sonrası üretim süreci 10 iş günüdür. Vereceğiniz siparişler de lütfen bu süreci düşünerek tüketim planı yapmanızı öneririz.

Bizden teklif almak yada görüşlerinizi bildirmek için info@tasarimlik.com adresine mail atabilirsiniz. Yada sorularınızı sormak için 0530 940 17 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.