baskılı kolonyalı mendil

Kolonyalı veya Esanslı seçenekleri ile Baskılı Kolonyalı Mendil ürünlerimizi, tercih etmeniz için işte sebepleriniz.

Kurumsal;

Birbirleri ile görsel rekabet içinde olan mekanların müşterilerinin gözüne hitap eden ufak değişiklikler ile mekanlarına estetik katarken, reklam tercihleri arasında ön sıralara ismini yazdıran “Kolonyalı Mendil” kurumsal bir hizmet için vazgeçilmezler listesinde bulunuyor.

Sağlık Dostu;

Hijyenik ortamlarda el değmeden otomatik makineler tarafından dolumu yapılarak ambalajlanan mendiller, mekanlara hijyen anlayışını aşılamış ve müşteriler tarafından tercih sebebi haline gelmiştir.

Profesyonel;

Baskılı Mendil ürünleri ile markanızı ön planda tutun, kalitenizi yükseltin. Profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde müşterilerinize en iyi hizmeti verin. Sizin profesyonel bir hizmet sunmanız adına biz tüm ekibimiz ile profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Yüksek Kalite;

Ürünlerimizin tamamı 1. kalite ham maddeden üretilerek tüketicileri ile buluşmaktadır. Başarımızın sürekliliğini sağlamak adına kalitemizden asla ödün vermeden çalışıyoruz.

Size Özel;

Baskılı Kolonyalı veya Esanslı Mendil ürünleri sizin logonuzu taşır ve sadece size özel olarak üretilir. Her bir tasarım her bir markaya ayrı ayrı özenle çalışılır ve eşi yoktur.

Estetik Tasarım;

Grafik ekibimizin profesyonel olarak hazırladığı farklı ve şık tasarımlar ile mekanlarınıza görsellik kazandırıyoruz. Müşterilerinizin gözünde şıklık yarışmasında daima bir adım önde olun.

5 thoughts on “Baskılı Islak Mendil Tasarımını Ücretsiz Yapıyoruz”

 1. Merhaba hayırlı işler kapadokya resmi ve firma adı yazılı ıslak mendil yaptırmak istesek kaç tanesi ne kadata malolur acaba

  1. Merhaba Mehmet Ürkmez;
   Baskılı kolonyalı mendil ihtiyacınız ile ilgili olarak gerekli detaylar ve bilgilendirmeler mail olarak tarafınıza iletilmiştir.
   Teşekkürler.

  1. Merhaba Burhan Durmaz,
   Baskılı Islak Mendil üretiminde minimum adet 10.000 olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir