Cafe/Bar, Restoran, Otel gibi elit ve kurumsal firmaların vazgeçilmezi haline gelen markanıza özel baskılı kolonyalı mendil veya parfümlü mendil ürünleri etkili bir reklam aracı haline gelmiştir.

Size özel logo baskılı kolonyalı mendil, markanızın kalitesini yansıtan ve hijyen anlayışını gündeme getiren ufak detaylar olmasına rağmen müşterilerinizin gözünde büyük bir hizmet ürünüdür.

Mekanlarda eski bir alışkanlık olan ambalajsız olarak sunulan peçetelere herkesin temas durumu ihtimalini düşünürsek; Tek tek paketlenmiş markanıza özel olarak üretilmiş kolonyalı mendil ile hijyen anlayışını mekanlarınıza taşıyoruz.

Logonuzun baskısı bulunan kolonyalı ve parfümlü ürünleri markanıza ayrı bir hava katarak, müşterilerinize verdiğiniz önemi gündeme getirir.

İsteğinize bağlı olarak;

Limon Kolonyası veya çeşitli Esanslar kullanılarak farklı seçenekler ile üretimi yapılmaktadır.

Ürün ve baskı kalitesinden ödün vermeyen deneyimli ekip arkadaşlarımız ile en iyi hizmeti sunmak adına durmadan çalışıyoruz.

Bizden teklif almak yada görüşlerinizi bildirmek için info@tasarimlik.com adresine mail atabilirsiniz. Yada sorularınızı sormak için 0530 940 17 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bu bir   Tasarımlık.com  ve Paketlesek.com ailesi hizmetidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir